Latvijas studenti ievēlējuši jaunu prezidentu

0 komentāri

Latvijas studentiem jauns prezidents! Svarīgajā amatā šodien Latvijas Studentu apvienības kongresā tika ievēlēta vienīgā izvirzītā kandidāte – līdzšinējā apvienības Sociālā virziena vadītāja Maira Belova.

Jaunā prezidente sola rūpēties par studentu interesēm laikā, kad tiks pārskatīti kritēriji, kā tiek sadalītas valsts budžeta finansētās studiju vietas, un turpināsies darbs pie studiju kreditēšanas pārskatīšanas. Tāpat viņa ir gatava vienot šobrīd bieži vien sašķeltos studentus.

Maira Belova, jaunā LSA prezidente:

Lai iegūtu vienotu viedokli, ir nepieciešams spēcīga komunikācija gan ar studējošo pašpārvaldēm, kas apvieno studējošos, tādā veidā iegūstot šīs te pozīcijas, demokrātiskā ceļā vienojoties par to, kas ir mūsu vīzija un attiecīgi tālāk to arī virzot. Vienmēr ir iespējams iegūt viedokli, kas ir kopīgs studējošiem.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas