Latvijas redzeslokā ir “vairāki desmiti” cilvēku, kas iebraukuši Latvijā, lai radītu nekārtības

1 komentārs

Latvijas drošības dienestu redzeslokā ir nonākuši vairāki desmiti “viesmākslinieku”, kas ieradušies Latvijā, lai radītu šeit nekārtības, LNT raidījumā 900 sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

“Ja mēs runājam par “viesmāksliniekiem”, tad ir vairāki desmiti potenciālo viesmākslinieku, kas varētu veicināt negatīvu publicitāti Latvijai. Vairāki desmiti ir iekļauti sarakstā, lai nepieļautu viņu piedalīšanos,” sacīja R. Kozlovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video!

Gatavojoties 16. martam, Leģionāru piemiņas dienai, Valsts policija iesaistījusi tik daudz darbinieku, lai nodrošinātu kārtību pasākuma laikā.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • kresiite
    +1

    kresiite

    Ja zinājāt, kāpēc ielaidāt valstī? Ir taču arī tādi likumi, ka var aizturēt uz aizdomu pamata pavisam nevainīgā lietā un, kad 16 marts ir beidzies, palaist vaļā par nepietiekamiem pierādījumiem. Kāpēc vnr jāgaida līdz notiek, kaut kas!?

    16.03.2015 12:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas