Latvijas prezidentūras pasākumiem trūkst telpu

0 komentāri
Latvijas prezidentūras pasākumiem trūkst telpu
Foto: LETA

Izvērtējot Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpu noslodzi un paralēli notiekošo pasākumu skaitu, konstatēta papildu telpu nepieciešamība aptuveni 40 dažādiem pasākumiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā, tādēļ prezidentūras sekretariāts par 55 000 eiro izmantos Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja telpas un teritorijas.

Prezidentūras laikā Latvijā norisināsies aptuveni 200 pasākumi, no kuriem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies vairāk nekā 100 pasākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzams, ka atsevišķos pasākumos būs pat 700 dalībnieku. Šī iemesla dēļ bija nepieciešamas papildu telpas, kas atrodas bibliotēkas tuvumā.

Sekretariāts norādījis, ka papildu telpām bija jābūt tiešā bibliotēkas tuvumā, aprīkotām ar ratiņkrēslu uzbrauktuvi, tuvumā sabiedriskā transporta pieturvietām, jāatbilst dalībnieku ietilpības prasībām, kā arī jābūt iespējai piebraukt un novietot ar pasākumu saistītus transportlīdzekļus.

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā, sekretariāts par vienīgajām prasībām atbilstošām uzskatīja VAS Latvijas Dzelzceļš Dzelzceļa muzeja telpas un teritoriju, izmantojot to par 55 000 eiro.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas