Latvijas prezidentūras pasākumiem trūkst telpu

0 komentāri
Latvijas prezidentūras pasākumiem trūkst telpu
Eiropas Savienības un Latvijas karogi. Foto: LETA

Izvērtējot Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpu noslodzi un paralēli notiekošo pasākumu skaitu, konstatēta papildu telpu nepieciešamība aptuveni 40 dažādiem pasākumiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā, tādēļ prezidentūras sekretariāts par 55 000 eiro izmantos Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja telpas un teritorijas.

Prezidentūras laikā Latvijā norisināsies aptuveni 200 pasākumi, no kuriem Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies vairāk nekā 100 pasākumu.

Paredzams, ka atsevišķos pasākumos būs pat 700 dalībnieku. Šī iemesla dēļ bija nepieciešamas papildu telpas, kas atrodas bibliotēkas tuvumā.

Sekretariāts norādījis, ka papildu telpām bija jābūt tiešā bibliotēkas tuvumā, aprīkotām ar ratiņkrēslu uzbrauktuvi, tuvumā sabiedriskā transporta pieturvietām, jāatbilst dalībnieku ietilpības prasībām, kā arī jābūt iespējai piebraukt un novietot ar pasākumu saistītus transportlīdzekļus.

Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā, sekretariāts par vienīgajām prasībām atbilstošām uzskatīja VAS Latvijas Dzelzceļš Dzelzceļa muzeja telpas un teritoriju, izmantojot to par 55 000 eiro.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas