Latvijas policisti iepirks ieročus un bruņojumu četru miljonu vērtībā

0 komentāri

Kamēr daudzās Eiropas valstīs ielās patrulē policisti ar automātiskajiem ieročiem, Latvijā šādus skatus neredzēsim – Latvijas policijas priekšnieks akcentē, ka terorisma draudu līmenis ir zems, taču likumsargu rīcībā ir automāti, turklāt nākamgad arsenāls tiks papildināts ar 4 miljonu vērtu ekipējumu.

Nākamgad policijā paredzēts pamatīgs iepirkums, lai papildinātu policijas ieroču arsenālu. Par šiem līdzekļiem tiks iepirkti gan ieroči, gan munīcija, gan arī cita veida ekipējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš vērienīgajiem teroraktiem Parīzē, Francijas, Vācijas un Beļģijas drošībnieki strādā pastiprinātā režīmā – ielās redzami policisti ar automātiem. Jau ziņojām, ka arī Lietuvas likumsargi apgādāti ar automātiem, taču ceturtdien tas nebija šķērslis kādam pārgalvīgam likumpārkāpējam aizmukt no policijas iecirkņa, nozogot policistu rīcībā esošo Kalašņikova markas automātu.

Foto:

Latvijas Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis uzskata, ka Rīgā ielās policistus ar automātiem izvietot neesot pamata. Tāpat arī bijušais policijas priekšnieks Juris Rekšņa pauž pārliecību, ka pārlieku satraukt Latvijas iedzīvotājus, izvietojot uz ielām policistus ar automātiem, nav nepieciešams.

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas