Latvijas pašvaldībās pamanās auto degvielas tvertnē ietilpināt vairāk degvielas nekā paredzēts

0 komentāri

Tikai retais nebūs dzirdējis pēdējo no Valsts kontroles publiskajiem ziņojumiem par to, kā tad veicies, izlases kārtā vētījot pašvaldības un skatot, kā tērēta budžeta nauda. Kādam tas arī varbūt bija pārsteigums, ka piecās no sešām vietvarām atklājās “melnās kases”. Tas ir – nekur nereģistrētu naudas līdzekļu plūsma.

Ka ziņo Valsts kontrole, visvairāk izcēlusies Līgatne, kur tādas kases esot pat deviņas. Viens otrs skaidrojums – kāpēc sanācis tā, kā sanācis, maigi izsakoties, izsauc smaidu.

Apmaksāti striptīza šovi, samaksa par pašu zīmētām teātra biļetēm, kurpju labošana par nodokļu maksātāju naudu. Fakti, kas atklājās, kad Valsts kontrole sāka pētīt, kā sešas no 119 pašvaldībām tērē Valsts budžeta naudu. Atklājās fakts, kas varētu interesēt labākos pasaules auto konstruktorus. Latvijas pašvaldībās pamanās automobiļa degvielas tvertnē ietilpināt vairāk degvielas nekā paredzēts.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas