Latvijas Pasts aicina pieskatīt niknus suņus un pievērst uzmanību pastkastīšu izvietojumam

0 komentāri

Latvijas Pasta pastniekiem, ik dienas piegādājot klientiem korespondences sūtījumus un preses izdevumus, nākas sastapties ar dažādām piegādes grūtībām. Lielākās no tām – klaiņojoši un nepieskatīti suņi, kā arī nepiemērots pastkastīšu izvietojums, izmērs un bojājumi. Lai nodrošinātu pasta sūtījumu kvalitatīvu piegādi adresātu norādītajās dzīvesvietās, Latvijas Pasts atkārtoti aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību šīm problēmām.

Neskatoties uz to, ka bieži vien namu un ēku īpašnieki nav uzstādījuši, noformējuši atbilstošas pastkastītes, Latvijas Pasts nodrošina vienu no augstākajiem sūtījumu piegādes kvalitātes rādītājiem Eiropā. Tomēr kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu bieži vien ietekmē nesakārtota vide un drošības apstākļi. Latvijas Pasts nodrošina 93% iekšzemes prioritāro vēstuļu korespondences sūtījumu piegādi nākamajā darba dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasta sūtījumu savlaicīgu piegādi ietekmē ne tikai atbilstoši uzstādīta pastkastīte, bet arī tas, lai būtu nodrošināta atbilstoša piekļuve šai pastkastītei.

Latvijas Pasts jau vairākus gadus ir aicinājis savus klientus risināt nepieskatīto suņu problēmu, pastnieku darbu joprojām apgrūtina neapzinīgi suņu saimnieki. Realitātē tas nozīmē apdraudējumu pastnieka veselībai, kā arī nepiegādātus sūtījumus klientam, jo pastniekam nav jāriskē ar savu veselību vai dzīvību darba pienākumu veikšanas laikā.

Latvijas Pasts aicina dzīvnieku saimniekus būt uzmanīgākiem un atbildīgākiem, jo lielākajā daļā negadījumu, kas saistīti ar mājdzīvniekiem, vainīgi ir tieši saimnieki, kuri dzīvniekus atstāj bez uzraudzības.

Latvijas Pasts lūdz arī pašvaldības informēt savus iedzīvotājus par sakārtotas un drošas vides nozīmīgumu, kā arī aicina rūpēties par tās uzraudzību, lai neradītu apgrūtinājumus iedzīvotājiem un netraucētu Latvijas Pastam nodrošināt kvalitatīvu korespondences piegādi visā valsts teritorijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas