Latvijas NE-lepnums: alkohola izplatība jauniešu vidū ir ļoti satraucoša

0 komentāri

Alkohola lietošana Latvijas jauniešu vidū joprojām ir augsta, un nepilngadīgajām personām grādīgos dzērienus ir viegli iegādāties, tā intervijā 900 Sekundēm atzīst Veselības ministrijas pārstāve Alise Krūmiņa.

Līdz ar skolas sākumu Veselības ministrija kopā ar Slimību profilakses un kontroles centru sākusi kampaņu “Lai būtu skaidrs!”. Tās nolūks ir vērst pieaugušo uzmanību uz pusaudžu alkohola lietošanas paradumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krūmiņa norāda, ka alkohola izplatība Latvijas jauniešu vidū joprojām ir diezgan augsti. Kaut arī Eiropā ir sliktāki piemēri, mums nav īpaši ar ko lepoties, norāda Veselības ministrijas pārstāve.

Viens no problēmas cēloņiem ir tas, ka alkoholu iegādāties nepilngadīgām personām ir ļoti viegli. Veicot 100 kontrolpirkumus dažādās Rīgas tirdzniecības vietās, atklājusies ne pārāk pozitīva tendence, turklāt tieši pieaugušie ir tie, kas nereti palīdz mazgadīgajiem iegādāties grādīgos dzērienus.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas