Latvijas musulmaņu kopienā parādījusies “radikalizēšanās tendence”, secina DP

0 komentāri

Latvijas musulmaņu kopienu skārušas radikalizācijas tendences, tā raidījumā 900 sekundes atzina Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets.

DP šefs informēja, ka ierosināti jau trīs kriminālprocesi pret Latvijas valstspiederīgajiem par iesaistīšanos teroristu grupējumā Islāma valsts Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunākās ziņas liecina, ka, iespējams, Sīrijā gājis bojā Latvijas musulmaņu kopienas pārstāvis, kurš kopā ar ģimeni devās uz uz Sīriju, lai iesaistītos teroristu grupējumā.

Latvijā jāaizliedz jebkādas džihāda izpausmes, uzskata islāma eksperts Taivāns

Sabiedrībai ir bīstams tas brīdis, kad izveidojusies islāma reliģijas kritiskā masa, kura sāk pieprasīt savas tiesības un pašmāju publiskajā telpā vajadzētu aizliegt visus džihādisma paveidus. Šādu viedokli sarunā ar Skaties.lv norāda Latvijas Universitātes Āzijas studiju nodaļas profesors Leons Taivāns.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas