Latvijas motobraucēji bloķēs ceļu ”Jaunā Viļņa” atklāšanas pasākumā

0 komentāri

Latvijas motobraucēji no apvienības ”Dieva Suņi” pulcēsies Zibakcijā, lai kopīgā kolonnā dotos pie Dzintaru koncertzāles laikā, kad tur sāksies “Jaunā Viļņa” atklāšanas pasākums.

Akcija notiks 2014. gada 22. jūlijā, un motobraucēji pulcēsies pie degvielas uzpildes stacijas (DUS) ”Viada” plkst. 17:00.

”Šajā, tā sauktajā mūzikas izpildītāju konkursā, citu starpā pulcēsies un dzīros dažādas Krievijā pazīstamas personas, no kurām daudzas šī gada gaitā paudušas atbalstu un attaisnojumu Krimas okupācijai un kara kurināšanai Ukrainas austrumos,” teikts sociālā tīkla ”Facebook” lapā ”Zibakcija Ideja”.

”Lai demonstrētu savu nostāju, ka Latvijā nav vēlamas personas, kuras atbalsta agresīvu imperiālismu un militārus iebrukumus suverēnās valstīs, motobraucēji no apvienības “Dieva Suņi”, aicina pulcēties visus Latvijas motobraucējus, kam mūsu nostāja šķiet aizstāvēšanas vērta un kam nav vienaldzīga attieksme pret notikumiem,” teikts aicinājumā piedalīties akcijā.

Akcijā piedalīsies arī Latvijas Ukraiņu Kongresa pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas