Latvijas karavīru iesaiste misijā pret Daesh teroristiem plānota līdz 2018. gadam

0 komentāri

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dalība pret Daesh vērstajā operācijā Irākā tiek plānota līdz 2018. gadam.

Jau ziņots, ka valdība šodien, 22. decembrī, atbalstīja Latvijas karavīru sūtīšanu uz militāro operāciju Irākā – cīņā pret teroristisko grupējumu Daesh. Tāpat pieņemts lēmums, ka karavīri piedalīsies arī ANO misijā Mali.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, ka uz operāciju Irākā jau februārī tiks sūtīti desmit Latvijas karavīru. Viņi iekļausies Dānijas kontingenta sastāvā un mācīs vietējos drošības spēkus. Jāpiebilst, ka mācībās iesaistītais personāls nekādā veidā nepiedalīsies kara darbībā, bet strādās vienā no četriem centriem – Irākas un ASV gaisa spēku bāzē.

Tāpat arī Latvija piedalīsies savā pirmajā ANO misijā – Mali. Par šādu soli lemts, atsaucoties uz Francijas lūgumu. Parīze aicināja sabiedrotos, tostarp Latviju, sniegt tādu palīdzību, kas aizstātu Francijas vienības Mali, tādējādi atbrīvojot spēkus cīņā pret tā dēvēto Islāma valsti. Uz Mali sūtīs trīs Latvijas karavīrus. Bet par dalību abās operācijās galīgais lēmums vēl jāpieņem Saeimai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas