Jaunieši piedalās militārajā nometnē ”Sojuz”; Šis gadījums būtu jāvērtē drošības dienestiem

0 komentāri

Vairāki Latvijas jaunieši piedalījušies Krievijas rīkotā militārajā nometnē ”Sojuz”, kas augusta beigās norisinājās Kirgiztānā. Plecu pie pleca ar citu bijuši padomju savienības valstu skolēniem viņi trenēja fizisko izturību, apguva šaušanas iemaņas un apmeklēja jauno izlūku skolu. Liegt dalību šādās nometnēs Latvija saviem pilsoņiem nevar. Vienlaikus šis gadījums būtu jāvērtē drošības dienestiem.

Militāri politisko nometni jauniešiem “Sojuz” rīko Krievijas biedrība “Tēvzemes varonība” un militārās izlūkošanas veterāni. Tās dalībnieku vidū jau vairākus gadus ir arī bērni no Latvijas.

Šogad nometne notika  Kirgiztānā, netālu no Isikula ezera un pēc Latvijas avīzes rīcībā esošās informācijas, no mūsu valsts uz to bija devusies astoņu skolēnu liela komanda ar nosaukumu ”Lāčplēsis”. Komandas dalībnieki – vairāku Rīgas skolu audzēkņi.

Pēc amatpersonu teiktā, likumdošana skolēnu dalību šādās politiski motivētās nometnēs nav liegta, tomēr no valstiskā viedokļa– nepieņemama.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas