Latvijas iedzīvotājus visvairāk satrauc notikumi Ukrainā un eiro vērtības krišanās

0 komentāri
Latvijas iedzīvotājus visvairāk satrauc notikumi Ukrainā un eiro vērtības krišanās

Šajā gadā aizritējuši tikai trīs mēneši, bet tajos jau notikuši daudzi, jāatzīst, arī smagi notikumi. Kādi no tiem Latvijas sabiedrībai bijuši būtiskākie? Kuri notikumi visvairāk satrauc mūs? Pētījumu aģentūra sadarbībā ar LNT rīta raidījumu 900 sekundes interneta aptaujā lūdza skaidrot, kuri tad ir Latvijas ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem būtiskākie notikumi.

Kā pats sāpīgākais Latvijas iedzīvotājiem ir notiekošais Ukrainā – 73% šo krīzi uzskata kā svarīgāko notikumu šajā gadā. Nākamā ir eiro vērtības krišanās – par to satraukts ir katrs trešais (36%) iedzīvotājs Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā trešā būtiskā lieta tiek minēta pāreja uz brīvo elektrības tirgu (35%). Atgādināšu, ka tādēļ elektrības izmaksas visiem ir lielākas.

Kā citi svarīgi šā gada notikumi minēti Krievijas opozicionāra Borisa Ņemcova nošaušana (30%) un Latvijas sportistu sasniegumi starptautiskās sacensībās (30%).

Tālāk nozīmīguma ziņā ierindoti: Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē (24%), Parīzes terorakts un tā sekas (23%), kā arī nelaimes gadījumi tepat Latvijā (piemēram, sagruvusī māja Rīgā; kūlas ugunsgrēki, traģikas avārijas u. tml.) (17%) un Latvijas prezidenta amata kandidātu meklēšana (13%).

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas