Latvijas iedzīvotāji citu Eiropas valstu vidū izceļas ar īpašu vēlmi emigrēt, liecina pētījums

0 komentāri

Latvijas iedzīvotāji salīdzinājumā ar citām Eiropas valstīm visaktīvāk interesējas par emigrēšanu uz citām valstīm, liecina izdevuma Forbes publiskots pētījums, kurā analizēti Google meklējumu dati.

Pētījumā analizēts arī tas, uz kādām valstīm visvairāk cilvēki šajā laikā apsver iespējas izceļot. Atklājies, ka Latvijas iedzīvotāji vairāk nekā kaimiņvalstu iedzīvotāji vēlētos izceļot uz Vāciju. Tāpat arī lielāks Latvijas iedzīvotāju skaits internetā meklē iespējas emigrēt uz Lielbritāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušajās Padomju Savienības republikās ir liela interese arī par pārcelšanos uz Krieviju, un arī šajā ziņā no Eiropas valstīm līdere ir Latvija, liecina Forbes pētījuma rezultāti.

Interesanti, ka Latvijā no visām Eiropas valstīm ir lielākais īpatsvars, kas meklē iespējas pārcelties uz dzīvi Japānā.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas