Latvijas grāmatas britu eksperti atzīst par ļoti labām

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Londonas grāmatu tirgū, kas ir viens no lielākajiem pasaules tirgiem, mūsu valsts grāmatas atzītas par skaistākajām.

Britu izdevēji uzskata, ka tie latviešu autori, kurus viņi izvēlējušies izdot, ir ļoti augstvērtīga pasaules klases literatūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Angela Jarman, Arc Publications (Lielbritānija) redaktore:

Mēs šo brīnišķīgo literatūru esam iepazinuši, pateicoties Latvijas Literatūras centram. Viņiem ir speciāla programma, un viņi ir sagatavojuši angļu valodā fragmentus no latviešu literatūras darbiem speciāli tādiem izdevējiem kā mums, kuri latviski nesaprot ne vārda un par latviešu literatūru nezina neko.

Pirms grāmatas tulkošanas britu izdevēji iepazīstas vairāk ne tikai ar literāro darbu, bet arī apmeklē Latviju. Abas izdevējkompānijas Latvijā ir viesojušās divas reizes, un te īpaši tiek uzteikta latviešu viesmīlība un skaistā daba.

Abas izdevējkompānijas Latvijā ir viesojušās divas reizes; īpaši tiek uzteikta latviešu viesmīlība un skaistā daba.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas