Latvijai pašlaik ir divi varianti – uzņemt bēgļus vai arī maksāt, saka Kučinskis

1 komentārs

Latvijai pašlaik ir divi varianti – uzņemt bēgļus vai arī maksāt, tā, komentējot iespējamos attīstības scenārijus migrantu krīzes risinājumā, sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Premjers no Briseles, kur norisinājās Eiropas Savienības un Turcijas samits, atgriezās vien otrdien, 8. martā. Turcija Eiropas līderiem pieprasīja papildu līdzekļus, taču konkrēts lēmums pieņemts netika. Katrai valstij, tostarp Latvijai, tagad jāizstrādā sava pozīcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Māris Kučinskis, Ministru prezidents:

Protams, kaut kādā brīdī šis jautājums ies uz priekšu un pēc sajūtām. Ja būtu sapratne, ka tas ir risinājums un ar šo plūsma samazinās, un vairs nav jārunā par papildu kvotām… nu ir divi varianti – ņem bēgļus vai maksā. Par to tiek arī diskutēts. Protams, man ar kaut kādām pilnvarām nākamajā Eiropas Padomē vajadzēs lemt, tāpēc Latvijai šī pozīcija būs jāstiprina, pirms es došos uz nākamo sēdi.

Vienlaikus tiek apsvērts variants, ka Latvija varētu uzņemt bēgļus ne vien no Grieķijas un Itālijas nometnēm, bet arī no Turcijas. Tas būtu esošo kvotu ietvaros, taču šobrīd politiķi to dēvē par pāragru iespēju.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    0

    Homērs Simpsons

    Varbut kucinskis jau var sutit uz turciju vel nesagrieztos kugus pec beglisiem! Lai dievs sarga latviju no sadiem valdniekiem !

    08.03.2016 18:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas