Latvijai ir jāgatavojas lielākai bēgļu plūsmai pāri Baltijas jūrai, saka Krasta apsardze

2 komentāri

Lai arī patlaban kuģu ceļi Baltijas jūrā ir pietiekami droši, Latvijai ir jāgatavojas lielākam bēgļu pieplūdumam arī pāri jūrai, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina Krasta apsardzes dienesta priekšnieks, komandleitnants Artis Tirzmalis.

Tāpat viņš atzina, – ja bēgļu plūsma pieaugtu, tad palīgā tiktu piesaistīti citu Baltijas jūras valstu dienesti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nelegālās imigrācijas krīzē liela nozīme ir visiem dienestiem, tostarp Jūras spēkiem – otrdien, 22. martā, Rīgā tiksies 20 valstu Krasta apsardžu vadītāji un 95 eksperti no dažādām valstīm.

Baltijas jūrā bēgļu pārvietošanās līdz šim bijusi niecīga, ir gan bijuši individuāli gadījumi, kad tika izmantoti kuģi ar nelegāliem dokumentiem, atklāja Tirzmalis.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • jura
  +1

  jura

  Nu tāpēc arī Papē domā mošeju celt. Kā krastā ,tā uzreiz ir kur Allahu pielūgt.

  22.03.2016 10:34

 • dace
  0

  dace

  vai tiešām nepietiek ar to kas jau notiek katra laiva jāsūta atpakaļ vai mums to vajag mēs gribam normāli dzīvot nevis mirt

  22.03.2016 18:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas