Latvijā vāc dāvanas Ukrainas karavīru bērniem Ziemassvētkos

0 komentāri

Latvijā turpinās akcija Ukrainas karavīru bērnu atbalstam. Tajā tiek gādātas Ziemassvētku dāvanas vairāk nekā 200 bērniem.

No šodienas Latvijas Kara muzejā novietota Ziemassvētku dāvanu lāde Ukrainas karavīru bērniem. Šajā akcijā Latvijas karavīri, zemessargi un jaunsargi tiks aicināti kļūt par Ziemassvētku vecīti kādam no šiem bērniem un sagādāt viņam dāvanu. Šis aicinājums izskan jebkuram Latvijas iedzīvotājam, norāda Kara muzeja pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Muzeja darbinieki vēsta – lai gan vairāk nekā 200 Ukrainas bērnu esot uzrakstījuši savas vēstules Ziemassvētku vecītim, kas nonākušas līdz Latvijai, ir arī tādi bērni, kuri vēstules nav uzrakstījuši, bet tik un tā priecātos par dāvanām. Decembra vidū visas dāvanas tiks savāktas vienkopus un sūtītas uz Ukrainu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas