Latvijā uzdarbojas krāpnieki, kuri izliekas par solīdu uzņēmumu

0 komentāri

Latvijā uzdarbojas kāds uzņēmums SIA Reklāmas suvenīri, par ko jau saņemtas daudzas sūdzības. Uzņēmums prasa pilnu priekšapmaksu, bet solīto pasūtījumu – nepilda.

Stāsts, no kura raidījums Bez Tabu uzzināja par šo uzņēmumu, ir šāds: Liene nolēmusi pasūtīt apdrukātas pildspalvas un pasūtījumu veica uzņēmumā SIA Reklāmas suvenīri. Uzņēmums prasījis pilnu priekšapmaksu. “Pasūtījumu veicām 20. jūlijā. Ar firmu bija ļoti adekvāta komunikācija – tāda, kā parasti ar šāda veida uzņēmumiem. Viss, kā parasti. Veicām pasūtījumu…,” stāsta Liene. Viņa arī samaksājusi pilnu priekšapmaksu 160 eiro apmērā. Tad, kad tuvojās darba izpildes termiņš, komunikācija apsīkusi. Sieviete meklējusi uzņēmumu pārstāvošās personas gan sociālajos tīklos, gan zvanījusi, taču – bez rezultāta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

 

Izrādās, ka šis ir uzņēmums ar ilgu gadu pieredzi krāpniecībā. Proti, Liene sāka meklēt informāciju par šo uzņēmumu internetā un portālā sudzibas.lv atrada ierakstu, kas tika veikts vēl 2011. gadā.

Ko noskaidroja raidījums Bez Tabu? Uzzini video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas