Latvija sniegusi palīdzību Ukrainai aptuveni 0,65 miljonu eiro vērtībā

1 komentārs

2. Padomi reģioniem un to administrācijai

2/12

Tehniskā palīdzība – 20 tūkstoši eiro

Kā skaidroja Ārlietu ministrijas preses sekretārs-vēstnieks Kārlis Eihenbaums, pagājušajā gadā valsts budžetā tehniskās palīdzības sniegšanai Ukrainai bija pieejami 20 tūkst. eiro.

Atsaucoties uz Ukrainas puses vēlmi pārņemt Latvijas pieredzi, Latvija 2014. gadā organizēja darbseminārus-vizītes reģionālās reformas, e-pārvaldes, pretkorupcijas, energoefektivitātes, piensaimniecības jomā, kurās piedalījās valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji, iepazīstot praktiskos aspektus, kā arī apmācību kursus Latvijas augstskolās.

2. Padomi reģioniem un to administrācijai

2/12
1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Jāpalīdz ukrainim uzveikt agresoru.

    05.02.2015 14:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas