Latvija pret bēgļiem īsteno nepareizu politiku. Tā uzskata Eiropas Komisija

1 komentārs

Eiropas Komisija pārmetusi Latvijai un vēl sešām bloka valstīm nepareizu noteikumu īstenošanu pret patvēruma meklētājiem.

Ziņojumā teikts, ka Latvija, Igaunija, Vācija, Grieķija, Itālija un Slovēnija nav spējušas pierādīt, ka tās pilnībā īsteno jaunos noteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek norādīts uz direktīvu, kas pēc piecu gadu uzturēšanās valstī bēgļiem paredz piešķirt pastāvīgā iedzīvotāja statusu. Eiropas Komisija dod valstīm divus mēnešus laika situācijas noregulēšanai. Pretējā gadījumā Latvija un pārējās valstis var tikt iesūdzētas Eiropas Savienības Tiesā.

Foto: pret bēgļu izmitināšanu vērstie protesti Grieķijā

Kopš septembra, kad tika panākta vienošanās par 160 tūkstoš bēgļu sadalīšanu dalībvalstu vidū, ir pārvietoti tikai nepilni 500 cilvēki.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Ja,ta ir ista demokratija!

    13.02.2016 13:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas