Latvijā pazīstami cilvēki aicina pasauli pārsteigt ar 100% aktivitāti vēlēšanās

4 komentāri

Aicinot pārsteigt pasauli ar 100% iedzīvotāju aktivitāti gaidāmajās 12. Saeimas vēlēšanās, Latvijas sabiedrībā pazīstami cilvēki – mūziķi, aktieri, TV sejas un citi – izveidojuši video, kurā mudina 4. oktobrī neslinkot un doties balsot par kādu no politiskajām partijām.

4. oktobrī doties ievēlēt simts tautas kalpus mudina komiķis Jānis Skutelis, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis, aktieri Andris Keišs un Ģirts Ķesteris, modes dizainere Natālija Jansone, mūziķis Shipsi, dīdžejs Toms Grēviņš, māksliniece Elita Platmanlniece, aktrise Elita Kļaviņa, TV sejas Valters Krauze un Jana Duļevska un radio un TV cilvēks Gustavs Terzens.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Zintarista
  0

  Zintarista

  Domāju, ka iet nobalsot ir mans pilsoņa pienākums.
  Esam tā pieraduši par visu vaimanāt, ka aizmirstam domāt par valsti.

  02.10.2014 17:20

 • zoss
  0

  zoss

  Idiotu utopija.

  01.10.2014 21:10

 • Susuris
  0

  Susuris

  Piekrītu Agrim, 100% jau būtu neveselīgi, bet mērķis nav slikts, varbūt tad izdosies savākt vairāk procentu par nieka 59% kā pirms trim gadiem!

  01.10.2014 18:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas