Latvijā no gripas miruši jau divi cilvēki

1 komentārs

No gripas Latvijā miruši divi cilvēki, portālam Skaties.lv apstiprināja Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve Laura Ševčenko.

Personas datu aizsardzības likums gan neļāva viņai izpaust sīkāku informāciju par to, kādās pilsētās cilvēki miruši gripas dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa gan norādīja – riska grupa ir gados vecāki cilvēki, un nāve iestājas gripas radīto blakusefektu dēļ.

Latvijā sākusies gripas epidēmija

Vairākās pilsētās saslimstība ar gripu sasniegusi epidēmijas apmērus, tāpēc SPKC izziņojis gripas epidēmijas sākumu valstī.

Gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati liecina, ka pagājušajā nedēļā četrās Latvijas pilsētās saslimstība ar gripu ir sasniegusi epidēmijas apmērus – Daugavpilī bijuši 123,6 saslimšanas gadījumi uz 100 tūkst. iedzīvotāju, Jelgavā – 197,7 uz 100 tūkst. iedzīvotāju, Jēkabpilī – 133,3 uz 100 tūkst. iedzīvotāju un Rēzeknē – 172,1 uz 100 tūkst. iedzīvotāju.

1 komentārs

TOP komentāri

 • ruukjis
  0

  ruukjis

  Mani fascinē matemātika... Daugavpilī 123,6 saslimšanu uz 100k iedzīvotāju... tas ir kā? Viens it kā saslima, bet tomēr nē? Un Jelgavā 197,7 šeit acīmredzami viens saslima bišķi stiprāk kā Daugavpilī, bet tomēr ne līdz galam - pēc rūpīgiem izmeklējumiem izrādās, ka lauzta kāja nevis gripa. Un otrs - Jelgavā nav 100k iedzīvotāju. Bet mūsu statistiķiem pofig - eh, ko tur daudz, trūkstošos pieskaitīs no Purčika - Rīgā tāpat 700k iedzīvotāju, neviens nepamanīs...
  Nopietni, varēja taču uzrakstīt procentus vai precīzu saslimušo skaitu - nafig šitāda ķēmošanās - 120slimo uz 100k - tas nav informatīvi, tas, bez augstākās matemātikas, neparāda neko.

  20.01.2015 14:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas