Latvija nav sagatavojusies bēgļu iebraukšanai, atbildība jāuzņemas ministriem – uzskata 47% iedzīvotāju

0 komentāri

Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka situāciju, ka iestādes nav pienācīgi sagatavojušās bēgļu uzņemšanai,
47% uzskata, ka atbildība par noteiktajā termiņā neizpildītajiem uzdevumiem būtu jāuzņemas konkrēto ministriju vadītājiem – ministriem.

Tikmēr 24% aptaujāto iedzīvotāju domā, ka atbildība par to būtu jāuzņemas ministriju ierēdņiem. Bet vēl 18% uzskata, ka atbildība par neizdarītajiem darbiem jāuzņemas valdības vadītājam – Ministru prezidentam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt 3% iedzīvotāju uzskata, ka atbildība par noteiktajā termiņā neizpildītajiem uzdevumiem nebūtu jāuzņemas nevienam no nosauktajiem.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja – tuvākajās dienās Latvijā varētu ierasties patvēruma meklētāji, kas pēc premjerministres Laimdotas Straujumas sacītā esot viena vai divas ģimenes jeb mazāk par 10 cilvēkiem. Tikmēr no valdības apstiprinātā plāna bēgļu uzņemšanai izpildīta tikai puse darbu.

Latvijas amatpersonas atzīst – patvēruma meklētāji nemaz nevēlas ierasties mūsu valstī, viņi bieži vien pat nezina ka eksistē tāda valsts kā Latvija. Turklāt, mūsu izvirzītās prasības bēgļiem ir augstas.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas