Latvija nākamgad varētu iegādāties Stinger raķetes

0 komentāri

Latvija nākamgad varētu iegādāties pretgaisa aizsardzības raķetes Stinger, raidījumā 900 sekundes pauda Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube. Viņš atzina, ka patlaban Latvijas armijas vājais punkts ir spēja kontrolēt zemu lidojošus helikopterus un citus objektus.

“Gribētu uzsvērt, ka runa nav tikai par militāro aizsardzību, jo arī noziedzīgā pasaule arvien vairāk izmanto bezpilota lidmašīnas, un nākotnē tieši šādā veidā valstī varētu tikt ievesta kontrabanda. Runa ir arī par valsts ekonomisko robežu sargāšanu,” sacīja R. Graube.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas