Latvijā izstrādās īpašas metodes, kā pārbaudīt, ko patiesībā māca krievvalodīgo skolās Latvijā

0 komentāri

Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija šajā gadā izstrādās īpašas metodes, ar kurām pārbaudīt mācību satura pasniegšanu krievvalodīgajās skolās, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Tāpat Šadurskis pauda, ka nākotnes vīzija par izglītību Latvijā ir pāreja uz mācībām valsts valodā, bet tas esot tikai “tālākas vīzijas jautājums”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt, runājot par skolu optimizāciju, ministrs neslēpa, ka “tuvākajos gados vairāki simti skolotāju zaudēs darbu”, un pati skolu optimizāciju prasīs vairākus gadus. Pilnīga skaidrība par algām, skolu optimizāciju un arī plāni par algām bērnudārzu pasniedzējiem tiek solīta šā gada jūnijā. Šadurskis pauda, ka pedagogiem būtu svarīgi zināt savu atalgojumu, pirms viņi dodas garajā atvaļinājumā pirms nākamā mācību gada.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas