Latvijā ir skaisti! Tepat Ķesterciema pludmalē šonakt redzēta ļoti krāšņa ziemeļblāzma

0 komentāri

Naktī uz trešdienu pie Latvijas debesīm īpaši izteikti bija novērojama aurora boeralis jeb ziemeļblāzma.

Kā jau ierasts, skaistā dabas parādība īpaši krāšņi bija redzama Kurzemes pusē, un fotogrāfs Andris Jermuts iemūžināja ziemeļblāzmu Ķesterciema pludmalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par ziemeļblāzmu trešdienas rītā jūsmo arī iedzīvotāji sociālajos tīklos. Jāpiebilst, ka tik izteikti tā bija novērojama pērnā gada rudenī – naktī uz 8. oktobri. Dabas vērotāji gan norāda, ka dabas parādība būtu bijusi pat vēl skaistāka, ja to nebūtu aizsedzis Mēness.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas