Latvija ir 1. vietā visā ES, bet šoreiz ne ar ko pozitīvu – kontrabandas cigarešu patēriņu

0 komentāri

Latvija pēc cigarešu kontrabandas īpatsvara kopējā patēriņā ir pirmajā vietā Eiropas Savienībā – tā secināts starptautiskā pētījumā. Lai iepazītos ar citu valstu pieredzi nelegāli ievesto cigarešu apkarošanā un apspriestu jaunākās tendences, šodien Rīgā notiks starptautiska konference.

Kā norāda Valsts ieņēmumu dienests, pasākuma dalībnieku loks ir ļoti plašs, ieskaitot gan Eiropas Savienības, gan trešo valstu pārstāvjus. Kopumā Eiropas Savienībā kontrabandas cigarešu īpatsvars pagājušajā gadā nedaudz samazinājās, sasniedzot nepilnu desmito daļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvija ierindojusies pirmajā vietā, kontrabandas cigarešu īpatsvaram sasniedzot 26,7 procentus. Vēl pirmajā trijniekā ir Grieķija un Lietuva. Lai gan Latvijā pagājušajā gadā sasniegts zemākais rādītājs kopš 2009. gada, tiek rēķināts, ka nodokļu veidā Latvija nav ieguvusi 77 miljonus eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas