Latvijā ģimenes tiek dalītas pareizajās un nepareizajās, secināts pētījumā

2 komentāri

Latvijā ģimenes tiek dalītas pareizajās un nepareizajās, un priekšroka valsts līmenī tiek dota pāriem, kuri iestūrējuši laulības ostā, secināts sociālantropologu pētījumā, kas publiskots 3. jūlijā.

Pētījumā piedalījās 41 dalībnieks ar pieredzi reģistrētā un nereģistrētā kopdzīvē, un teju visi atzina, ka pāra attiecību kvalitāti neietekmē tas, vai viņi ir laulājušies. Biežāk par labu laulībai ir noskaņota sieviete, bet ne vienmēr.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Problēmas nereģistrētās attiecībās rodas “x stundā”, piemēram, ja partneris ir smagi slims, gājis bojā vai ja pāris nolēmis šķirties, bet jādala manta un arī bērns. Šā iemesla dēļ līdz decembrim pētnieki izstrādās ieteikumus, kā tiesiski šādas situācijas varētu risināt.

Plašāk par pētījuma secinājumiem un to, vai tos izmantos arī lēmumu pieņēmēji, uzzini LNT Ziņās astoņos! Tiešraide arī Skaties.lv!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Leo
  0

  Leo

  Pētījumu veic bakalaura programmas studenti...? Cik tas nopietni, pieredze pētījumu veikšanā, datu apkopošanā??? Izskatās pēc 20 000 eiro vērtu pētījumu par sabiedrības attieksmi pret partnerattiecību reģistrācijas likumu, atmazgāšanas.

  03.07.2015 23:29

 • Valters Bruns
  0

  Valters Bruns

  Vesels 41 dalībnieks? No kaimiņvalstīm pieaicināja masu vai?

  03.07.2015 14:10

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas