Latvijā aug interese par neauglības problēmu risināšanu

0 komentāri

Laikā, kad iedzīvotāju skaits Latvijā jau noslīdējis zem psiholoģiski zīmīgās robežas – diviem miljoniem, savu artavu situācijas uzlabošanā nesusi pirms diviem  gadiem valstī ieviestā programma, kas paredz sniegt atbalstu neauglības problēmu risināšanai.

Ar minētās programmas palīdzību pasaulē nākuši vismaz 57 bērni, taču šis skaitlis esot aptuvens, jo ir apkopoti dati tikai par valsts apmaksātajām dzemdībām. Vairāk uzziniet telekanāla LNT sagatavotajā sižetā!

“Neauglības problēmu risināšanas programmas popularitāte aug, arī pāru skaits, kas piesaka savu dalību programmā, aug. Piemēram, pēdējo trīs mēnešu laikā ir programmā klāt nākuši ir apmēram simts pāri, kas patlaban ir pieteikušies rindā uz procedūras saņemšanu. Kopumā visās medicīnas iestādēs, kas veic valsts apmaksātu medicīnisku apaugļošanu, ir aptuveni 1500 pāri, kas vēlas saņemt atbalstu neauglības problēmu risināšanā,” stāsta Māra Āboliņa, Nacionālā veselības dienesta pārstāve.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas