Latvijā atgriezušies abi kuģa katastrofā izglābtie jūrnieki

0 komentāri

Latvijā atgriezušies abi kuģa Daļņij vostok nogrimšanu pārdzīvojušie jūrnieki. Vakar vakarā abi Latvijas pilsoņi ar lidmašīnas reisu Maskava – Rīga ielidoja Latvijas galvaspilsētā.

Lidostā abi traģēdiju pārdzīvojušie jūrnieki ienāca reizē. Mehāniķis Nikolajs un zvejas meistars Fjodors pēc pārdzīvotā atgriezušies Latvijā un piedzīvoja emocionālu atkalredzēšanos ar tuviniekiem. Nikolajs neslēpj, ka atgriešanās mājās viņa ir liels prieks. ”Esmu priecīgs, protams, vēl jo vairāk, ka paguvu uz svētkiem. Esmu pat ļoti priecīgs,” sajūsmu neslēpa izdzīvojušais kuģa mehāniķis Nikolajs Kudenko.

Uz kuģa Daļņij vostok, kas nogrimšanas brīdī kuģoja ar Krievijas karogu strādāja trīs jūrnieki no Latvijas. Trešais jūrnieks noslīka, bet Fjodoram un Nikolajam izdevās nokļūt krastā. ”Tas, ka izglābāmies ir brīnums. Kaut ko vairāk atcerēties gan vairs nevēlos,” pauž Nikolajs.

Pēc izglābšanās visus ārvalstniekus, kuri strādāja uz tralera Daļņij vostok apstākļu noskaidrošanai aizturēja Krievijas likuma sargi.

Vairāk par izglābtajiem jūrniekiem skaties LNT ziņās šodien plkst, 18.00

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas