Latvijā arvien vairāk grib studēt uzturzinātni un zobārstniecību

0 komentāri

Visās veselības aprūpes programmās šobrīd ir liels konkurss, un jauniešus interesē arī karjeras iespējas, ne tikai alga, tā raidījumā 900 Sekundes atzina Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors, profesors Jānis Gardovskis.

Tāpat viņš norādīja, ka Latvijas augstskolām demogrāfisko krīzi palīdz pārvarēt ārvalstu studentu piesaiste. “Dažkārt universitātē vairāk dzird vācu vai angļu valodu, nevis latviešu,” pauda J. Gardovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2014./2015. mācību gadā RSU pamatstudijas beidza 186 ārsti un 24 ārsti pediatrijas programmā. Par valsts budžeta līdzekļiem tiek piedāvātas 200 rezidentūras vietas. Lielākais ārvalstu studentu īpatsvars RSU apgūst medicīnas studiju programmu. RSU patlaban ir ārvalstu studenti no 46 valstīm – Vācijas, Zviedrijas, Izraēlas, ASV, Indijas u.c. valstīm.

Video – skaties un uzzini vairāk!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas