Latvijā arvien vairāk grib studēt uzturzinātni un zobārstniecību

0 komentāri

Visās veselības aprūpes programmās šobrīd ir liels konkurss, un jauniešus interesē arī karjeras iespējas, ne tikai alga, tā raidījumā 900 Sekundes atzina Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors, profesors Jānis Gardovskis.

Tāpat viņš norādīja, ka Latvijas augstskolām demogrāfisko krīzi palīdz pārvarēt ārvalstu studentu piesaiste. “Dažkārt universitātē vairāk dzird vācu vai angļu valodu, nevis latviešu,” pauda J. Gardovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2014./2015. mācību gadā RSU pamatstudijas beidza 186 ārsti un 24 ārsti pediatrijas programmā. Par valsts budžeta līdzekļiem tiek piedāvātas 200 rezidentūras vietas. Lielākais ārvalstu studentu īpatsvars RSU apgūst medicīnas studiju programmu. RSU patlaban ir ārvalstu studenti no 46 valstīm – Vācijas, Zviedrijas, Izraēlas, ASV, Indijas u.c. valstīm.

Video – skaties un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas