Latviešu šokolādi Laima nelegāli liek iepakojumā ar nosaukumu Narva

0 komentāri

Uz šokolādes iepakojuma rakstīts Narva, bet uz pašas šokolādes – Laima. Izrādās, tirgū nonākusi šāda interesanta šokolāde, ziņo satraukti pircēji, kas ir neizpratnē, kā šāda situācija varēja rasties. 

Par to, kādēļ iepakojumā, uz kura rakstīts Narva un kuras ražotājs ir kāds lietuviešu ģimenes uzņēmums, iekšā ir šokolāde Laima, neizpratnē ir ne vien pircēji, bet arī ražotājs Laima, kā arī pats Lietuvas uzņēmums. Uzņēmums Laima pat pieļauj iespēju vērsties tiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

”Konkrētā juridiskā persona nav noslēgusi līgumu ar Laimu. [..] Varētu teikt, ka tas ir pretlikumīgi, un mēs noteikti kaut kā reaģēsim, lai aizstāvētu savas tiesības uz mūsu preču zīmi,” norāda Laima pārstāve.

Tikmēr Lietuvas saldumu ražotāju pārstāvis Ēriks Kaltans sarunā ar Bez Tabu norāda, ka ražo šokolādi Rīga, taču to pēdējo reizi pārdeva pirms pāris gadiem. Runājot par šokolādi Narva, sākotnēji pat neatceras šādu produktu. Pēc kāda laika gan ataust atmiņā, ka pirms pāris gadiem tika pildīts kādas Igaunijas kompānijas pasūtījums. Taču tajā laikā kompānija Narvas šokolādes iepakojumā esot likusi pašu ražoto šokolādi. ”Mums nav jēgas pirkt svešu šokolādi, ja ražojam paši savējo,” pauž Kaltans.

Video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas