Latviešu šokolādi Laima nelegāli liek iepakojumā ar nosaukumu Narva

0 komentāri

Uz šokolādes iepakojuma rakstīts Narva, bet uz pašas šokolādes – Laima. Izrādās, tirgū nonākusi šāda interesanta šokolāde, ziņo satraukti pircēji, kas ir neizpratnē, kā šāda situācija varēja rasties. 

Par to, kādēļ iepakojumā, uz kura rakstīts Narva un kuras ražotājs ir kāds lietuviešu ģimenes uzņēmums, iekšā ir šokolāde Laima, neizpratnē ir ne vien pircēji, bet arī ražotājs Laima, kā arī pats Lietuvas uzņēmums. Uzņēmums Laima pat pieļauj iespēju vērsties tiesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

”Konkrētā juridiskā persona nav noslēgusi līgumu ar Laimu. [..] Varētu teikt, ka tas ir pretlikumīgi, un mēs noteikti kaut kā reaģēsim, lai aizstāvētu savas tiesības uz mūsu preču zīmi,” norāda Laima pārstāve.

Tikmēr Lietuvas saldumu ražotāju pārstāvis Ēriks Kaltans sarunā ar Bez Tabu norāda, ka ražo šokolādi Rīga, taču to pēdējo reizi pārdeva pirms pāris gadiem. Runājot par šokolādi Narva, sākotnēji pat neatceras šādu produktu. Pēc kāda laika gan ataust atmiņā, ka pirms pāris gadiem tika pildīts kādas Igaunijas kompānijas pasūtījums. Taču tajā laikā kompānija Narvas šokolādes iepakojumā esot likusi pašu ražoto šokolādi. ”Mums nav jēgas pirkt svešu šokolādi, ja ražojam paši savējo,” pauž Kaltans.

Video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas