Latviešu meitene tiek darbā uz Spāniju kā auklīte, taču tur viņu padara par kalponi

22 komentāri

Kādai latviešu meitenei pavisam nelāgi izgājis ar darba pieredzi ārvalstīs. Kāda latviešu ģimene, kas aicinājusi viņu par auklīti Spānijā, iepriekš neteica, ka būs jādara arī tādas lietas, kas parasti nav bērnu pieskatītājas pienākumos.

Inese norāda, ka, runājot par viņas darbību, sākotnēji neviens neminēja, ka būs  jāveic vēl dažādi pienākumi, kas vairāk ir citu profesiju kompetencē – jātīra māja, jāravē dārzs un jāgatavo ēst. “Kad redzi, ka mums ir tukša krūze, papildini to,” viņa atceras latviešu pāra sacīto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl nepatīkamākas sajūtas radušās tad, kad atklājies, ka no greznās villas nemaz nav iespējams tikt ārā – par to, aizslēdzot vārtus, parūpējušies tur dzīvojošie latvieši. Jau pēc nepilnas nedēļas meitene ļoti vēlējusies nokļūt mājās, taču viņai pieprasīti 300 eiro, kas it kā jau samaksāti par ģimenes atvaļinājumu Amsterdamā, uz kurieni vajadzēja ierasties arī viņai. Neatlika nekas cits, kā vērsties vietējā policijā un Latvijas vēstniecībā.

Skaties foto:

Skaties video:

22 komentāri

TOP komentāri

 • Hm
  +4

  Hm

  Ar Inesi bijusi tikai laba pieredze. Vai tik komentetaji nav sie pasi Spanijas cilveki.

  10.11.2015 19:00

 • labaks pazina
  +2

  labaks pazina

  Zel gan, ka TV3 nem un uzklausa kaut kadas neirotiskas meitenes murgus!

  12.11.2015 15:30

 • zinatajs
  +1

  zinatajs

  Un it ka tu zinatu kas tur patiesiba notika

  12.11.2015 09:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas