Latviešu izcelsmes režisore iekaro Londonas teātra mīļotāju sirdis

0 komentāri

Pasaulē ir daudz latviešu, par kuru karjeras virsotnēm runā daudzās pasaules valstīs, bet mēs par viņiem nezinām. Viena no piemēriem – Rita Kalnejais. Viņa ir Austrālijas dramaturģe un aktrise, kura epizodiskā lomā piedalījusies filmā Rēgu bruņinieks ar Nikolasu Keidžu galvenajā lomā. Tikmēr šajās dienās Lielbritānijā tiek izrādīta viņas jaunākā luga. Viņa pati atklāj, ka ģimenei pieder lauku mājas Krustpilī.

Tieši šobrīd Londonas centrā – Soho teātrī – ir iespējams noskatīties latviešu izcelsmes Austrālijas aktrises un dramaturģes Ritas Kalnejais lugu Pirmā mīlestība ir revolūcija. Viņas lugas iepriekš ir saņēmušas dažādas nominācijas un balvas Austrālijā, arī Lielbritānijas kritiķi šo lugu slavē. Luga ir stāsts par cilvēka un lapsas mīlestību, kritiķi to jau ir nodēvējuši par Romeo un Džuljetas stāsta modernu kulta versiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Ritas tēvs ir Austrālijas latvietis, Rita latviski nerunā, taču ļoti vēlētos iemācīties. Viņa Austrālijā ir pazīstama aktrise un piedalījusies ne tikai teātra izrādēs, bet arī vairākās filmās. Taču par Holivudu Rita daudz nevēlas stāstīt, kaut arī ir filmējusies kinolentē Rēgu bruņinieks ar Nikolasu Keidžu galvenajā lomā.

“Jā, bet es nebiju nevienā ainā kopā ar Nikolasu Keidžu. Es pat neatceros, ko tur īsti darīju, man liekas, ka mani kāds sasita… tiešām neatceros… Tas bija tāds “nopelni naudu un ej” darbs. Es vienkārši filmējos, lai samaksātu rēķinus, jo darbs teātrī bija tas, ko mīlēju un ko pratu vislabāk, bet filmas bija vienkārši ļoti maza daļa no manas dzīves, tās bija mazas lomas tajās grāvējfilmās,” teic Rita.

Viņas iestudētā luga Londonā Soho teātrī tiks izrādīta līdz 21. novembrim, šobrīd top jaunas lugas, taču tās būs jābrauc skatīties uz Austrāliju.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas