Latviešu bundzenieka ieraksts kļūst par īstu interneta hitu

0 komentāri

Ar ko mums asociējas Talsi? Ar Rihardu Zaļupi, Lindu Leen, Jāni Stībeli, Raimondu Tigulu. Iespējams, pavisam drīz šim sarakstam pievienosies puisis vārtā Kristers Hartmanis.

Kristers Hartmanis ir 16 gadus vecs jaunietis ar savu pirmo video, kurš uzņemts brīvā dabā iekarojis jau vairāk nekā 200 tūkstošu interneta lietotāju uzmanību.  Jaunais mākslinieks norāda, ka tā ir bijusi milzu pieredze un viņš nedomā apstāties.  Audio viņš ir miksējis pats, bet par video materiālu saka paldies Artūram Reinholdam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas