Latvieši pēc 50 Greja nokrāsām izķer ”seksšopu” preces

1 komentārs

2. Seksa revolūcijas sākums – grāmatas iznākšana?

2/8

50 Greja Nokrāsas mudina biežāk iegriezties intīmpreču veikalos

Pēc grāmatas 50 Shades of Grey, kas iznāca 2012. gada septembrī, bija jūtams pieaugums pēc BDSM industrijas precēm, gan pēc intīmpreču veikalu piedāvājuma klāsta kopumā, atzīst Sexy Style tirdzniecības vadītājs Artūrs Hasanovs. Turklāt, ja runā par klientiem, kas līdz grāmatas nākšanai klajā, neizrādīja vispār nekādu interesi BDSM, bet pēc tam gribēja šīs preces izmēģināt – pieaugums ir aptuveni 10–20% apjomā. Kopumā BDSM pieprasījums pēc BDSM precēm palielinājās divkārtīgi. ”Cilvēkiem interesēja, kas tas ir, kā tas izpaužas un kādas preces ir pieejamas Latvijā. Protams, pēc tam, tās preces, kas vairāk interesē, arī iegādājās,” sacīja Sexy Style pārstāvis.

Kopumā pievēršanās dominances un pakļaušanās tēmai guļamistabā ir vērojams visā pasaulē, ne vien Latvijā, kas ir radies ne vien 50 Shades of Grey ietekmē, bet arī dažādu citu popkultūras norišu ietekmē. ”Gan grāmata, gan pārējās popkultūras norises mudina cilvēkus ieskatīties arī šajās durvīs. Un cilvēki to vairs nekautrējas darīt,” saka intīmpreču veikala pārstāvis.

2. Seksa revolūcijas sākums – grāmatas iznākšana?

2/8
1 komentārs

TOP komentāri

  • imis
    0

    imis

    Gan jau ka tā nav.....

    05.03.2015 00:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas