Latvieši kļūst arvien laimīgāki – laimīgi ir 73% iedzīvotāju

1 komentārs

Neapmierinātība ar atsevišķām dzīves jomām nav traucējusi pagājušajā gadā Latvijā sasniegt vēsturiski augstāko “laimes indeksa” rādītāju pēdējo vairāk nekā 13 gadu laikā.

2001. gadā laimīgi jutās mazāk nekā puse no Latvijā dzīvojošiem, treknajos gados – vairāk nekā 60%, bet pērn – 73% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan Latvijas iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi kopumā pēdējos gados pieaug, tā turpina atpalikt ne tikai no Eiropas Savienības vidējā, bet arī vairuma atsevišķu valstu līmeņa. Turklāt, atbildot par konkrētām jomām, piemēram, mājokli, veselības stāvokli, dzīves līmeni, Latvijas iedzīvotāji ir starp neapmierinātākajiem Eiropas Savienībā. Vidēji Eiropā ar dzīvi ir apmierināti 79% iedzīvotāju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • pūce
    0

    pūce

    Kādi murgi!!!

    13.02.2015 15:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas