Latvieši ir vispļāpīgākie cilvēki Eiropā, secina pētījums

3 komentāri

Latvijā dzīvo vispļāpīgākie cilvēki visā Eiropas Savienībā. To var secināt no starptautiska pētījuma par mobilo tālruņu sarunu garumu. Latvieši 28 Eiropas Savienības valstu konkurencē ir absolūtie līderi un krietni apsteidz pat frančus un itāliešus.

Latvijā pa mobilo tālruni runā 354 minūtes jeb gandrīz 6 stundas mēnesī. Ja sarēķina vidējo sarunu garumu dienā, tas vairs neizklausās tik gari – tās ir vidēji 11 minūtes. Taču šajā statistikā Latvijas iedzīvotāji ir pārspējuši pat karstasinīgos frančus, itāliešus un arī spāņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Franči telefona sarunām mēnesī vidēji velta gandrīz piecas stundas, bet šajā topā trešās vietas ieguvējiem – zviedriem – telefona sarunās aizrit nedaudz vairāk par 4,5 stundām mēnesī.

Tikmēr vismazāk laiku šādām sarunām tērē Maltā – tur mēnesī vidēji tās ir vien 84 minūtes, bet likumsakarīgi, ka tieši tur ir arī visaugstākā maksa par sarunu minūtē – tie ir nepilni 20 eirocenti.

Skaties video:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +1

  Olita Niedrite

  Ja nebūtu par velti sarunas, tā nebūtu..

  30.06.2015 15:06

 • Inga Laimere
  +1

  Inga Laimere

  Tā varētu būt, runājam daudz bet, darām maz....

  30.06.2015 13:37

 • Ieva
  0

  Ieva

  viva la Bite

  30.06.2015 15:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas