Latio šefs auto “parko” neatļautā vietā uz ietves un norobežo to ar barjerām

3 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Nekustamo īpašumu kompānijas Latio valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns regulāri novieto savu Range Rover džipu neatļautā vietā uz ietves, turklāt norobežo to arī ar barjerām, ziņo raidījuma Bez Tabu skatītāji. Par to klātienē pārliecinās arī raidījums Bez Tabu.

Savukārt policijas pārstāvji, kas pēc Bez Tabu zvana atbrauc uz notikuma vietu, uzskata, ka zaļās barjeras, kas tajā mirklī atstātas uz ietves, nevienam netraucē.

Satiktais sētnieks gan skaidro, ka viņam zināms, ka šīs vietas esot rezervētas. Viņam arī piekodināts, lai tās, piemēram, ziemas laikā, allaž būtu tīras no sniega, lai kungi varētu nolikt uz ietves savus lepnos automobiļus.

Tajā pašā dienā pēc policijas aizbraukšanas uz ietves tiešām tiek novietots Latio šefa džips. Latio pārstāvis uz Bez Tabu jautājumu, kādēļ tā, atbild, ka vietas esot rezervētas, lai novietotu automašīnas kravu pārvešanai. Tiesa gan, viņš nespēj noslēpt smīnu, paziņojot, ka, iespējams, arī šis džips grasās pārvest kādu kravu.

Satiksmes departamenta pārstāvji skaidro, ka regulāri saņem šādus lūgumus, taču kopējā satiksmes infrastruktūra piederot visiem dalībniekiem, tādēļ tādi iesniegumi tiekot noraidīti.

Skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Garām ejot
  +2

  Garām ejot

  Tās barjeras vajag savākt, ja nevienam nepieder.

  29.04.2015 17:36

 • Zinaida
  0

  Zinaida

  Arī Tu , Brut !!!!!

  29.04.2015 17:16

 • inga
  0

  inga

  jā, esmu bieži redzējusi, tikpat bieži pabrīnījusies par nekaunību.

  29.04.2015 16:54

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas