Latgalē par teju 1,5 miljoniem būvēs gājēju un velo celiņus

0 komentāri

Latgalē par 1 480 000 eiro jeb teju pusotru miljonu eiro tiek plānots izbūvēt gājēju un velosipēdistu celiņus, liecina informācija par prioritārajiem projektiem Latgales plānā 2015.–2017. gadam.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) plāna sadaļā par satiksmes drošības paaugstināšanas projektiem valsts autoceļos iekļauts finansējums gan gājēju velosipēdistu celiņa ierīkošanai gar autoceļu Malta–Sloboda Latgales pilsētā Maltā, gan līdzīga celiņa izveide uz autoceļa Viļāni–Preiļi–Špoģi apdzīvotā vietā Riebiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat saskaņā ar plānu līdz 2017. gadam gājēju-velosipēdistu celiņu, kā arī apgaismojumu Maltas pilsētā iegūs arī autoceļš Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi).

Jauns veloceliņš un gājēju celiņš būs arī gar autoceļu Līvāni–Preiļi Sutru ciemā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas