“Lat Loto” izlozes veiksmīgā biļete nevar atrast savu īpašnieku

0 komentāri

Teju 23 tūkstoši eiro  joprojām nevar atrast savu īpašnieku. Vienpadsmitā jūnija “Lat Loto” izlozes veiksmīgā biļete ir pirkta Limbažu autoostas “Narvesen” veikalā. Veikala pārdevēja skaidro, ka šodien kāds vīrietis interesējās par izlozes laimīgajiem skaitļiem, lai tos salīdzinātu.

Limbažu autoostas Narvesen veikalā par nesen laimēto naudu liecina uzraksts ar izlozes datumu un vinnēto summu – 22 729 eiro. Tie limbažnieki, kuri dzirdējuši par zudušo veiksminieku izvirza dažādus minējumus par to, kas varētu būt noticis. Iedzīvotāji prāto, ka cilvēkam varbūt kaut kas atgadījies vai arī laimētājs nemaz nezina par veiksmīgo biļeti un visbeidzot varbūt tā biļete vairs nav atrodama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LNT sastaptā veikala pārdevēja skaidro, ka laimējušo biļeti pārdevusi viņas kolēģe, kura, protams, pircēju neatceras. Taču skaidrs, ka pircējs skaitļu variantus uz vairākām izlozēm iegādājies par 21 eiro ar skaidru cerību vinnēt.

Kopš izplatītas ziņas par laimestu bez saimnieka veikalā ir vērsies kāds vīrietis, kurš pieļauj iespēju, ka viņa māsa varētu būt veiksmīgās biļetes īpašniece.

Iepriekš Lat Loto pārstāvji ziņoja, ka laimests jāpiesaka 30 dienas pēc pēdējās izlozes, kurā laimīgā biļete piedalījusies. Šajā gadījumā noslēdzošā spēle bija 2. jūlijā un rīt jau ir mēnesis kopš minētās izlozes. Latloto pārstāvji, tomēr, mierina veiksmīgās biļetes īpašnieku. Laimētie nepilnie 23 000-i nekur nepazudīs un gaidīs savu saimnieku vēl 10 gadus.

Jāpiemin, ka limbažnieki ir visai veiksmīgi loterijās. Šajā pavasarī kāds Limbažu iedzīvotājs arī atminēja viking loto piecus skaitļus un papildus skaitli, kopsummā vinnējot vairāk nekā 96 000eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas