Laimīgs stāsts par suni no patversmes, kurš atradis mājas

0 komentāri

”Mēs gribējām suni ņemt sen, un tad mēs skatījāmies raidījumu Suns meklē mājas un noskatījām suni,” stāsta Linda, kura kopā ar Artūru pieņēma suni no patversmes. Tagad suņuks ir iejuties jaunajās mājās, bet jaunie saimnieki to uztver kā ģimenes sastāvdaļu.

Artūrs atzīst, ka, sākot mācīt suni, pamazām ir redzams progress, ”un pašās beigās tev izaug – labākais draugs”. Savukārt Linda stāsta, ka no patversmes ņemtais suns tagad kļuvis ļoti laimīgs un “to var redzēt”. Sunīte priecājas, saimniekus sagaidot mājās, un arī pašiem suņi kļuvuši par ģimenes locekļiem.LOgo

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Video!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas