Laimīga suņa stāsts: kucēns atrod mājas lauku saimniecībā

0 komentāri

Šis ir stāsts ar laimīgām beigām – pamestais septiņus mēnešus vecais kucēns, kuru dzīvnieku draugi atrada Ziepniekkalnā, tagad atradis jaunas mājas. Turklāt jaunajiem saimniekiem pieder saimniecība, kas nozīmē – suņukam būs, kur izskrieties un spēlēties.

“Nesen rakstījām par septiņus mēnešu vecu kucēnu, kurš tika atrasts Ziepniekkalnā 24. trolejbusa galapunktā. Neviens viņu nemeklēja un bija aizdomas, ka viņu gribēja vienkārši izmest pie dārziņiem. A/s Dzintars darbinieki kucēnu piebaroja un palūdza mūs izvietot sludinājumu, lai atrastu jaunus saimniekus. Un tiešām izdevās!” raksta DZAB Ķepu-ķepā.

Uz sludinājumu atsaucās cilvēki no Neretas, kuriem ir pašiem sava saimniecība. “Viņu suns nomira no vecuma, tāpēc viņi meklēja kompanjonu otram sunītim, kurš skuma viens. Par laimi, otrs suns kucēnu pieņēma labi, un jaunie saimnieki atsūtīja fotogrāfijas, kā viņam iet jaunajās mājās,” raksta Ķepu-ķepā pārstāvji.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas