Laimīga atkalsatikšanās: notverta kucīte, kuras mazuļi bija izmesti grāvī

1 komentārs

Pateicoties Siguldas iedzīvotāju atsaucībai, dzīvnieku patversmes Labās mājas pārstāvjiem izdevies notvert kucīti, kuras 10 mazuļi tika izmesti laukā no mājas nomiršanai. Kucītes saimnieki ļāvuši tai brīvi klaiņot pa Siguldu, un tagad suņu meitene ir pamatīgi novārgusi.

”Kucīte ir jauna, apmēram 1,5 gadiņi. Šobrīd ”sunīte” ir ļoti novārdzināta, pupiņi pietūkuši, ”piens deg pupiņos”, kas šobrīd kucītei jau radīja sāpes…” raksta patversmes Labās mājas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Priecīga ziņa šajā drūmajā stāstā – sunenīte ir noķerta un galvenais – suņu dāma atpazina savus bērniņus! Kad tika tuvināts pirmais pīkstošais kucēns, sunenīte uzreiz laimīgi pietraucās kājās un sāka aktīvi kustināt savu asti. Mazie ir atpazīti un pieņemti,” ziņo dzīvnieku draugi.

Lai gan sākotnēji līdzjutēji bija diezgan skeptiski noskaņoti par iespēju kucīti notvert, jo sunīte ir ļoti bailīga un rokās nedevās, bet, rāpojot uz vēdera, skrienot pakaļ, velkot ārā no baļķu apakšas un visādi citādi iesaistoties, dzīvnieku draugiem tomēr izdevās sunenīti noķert.
Tagad ir noskaidrota precīza suņu meitenes dzīvesvieta un viņas īpašnieks. ”Viņam iepriekš bijusi cita kucīte, kurai bija piedzimuši kucēni. Viens no kucēniem tika paturēts, un tā ir šodien noķertā suņu meitene, bet viņas mammīte diemžēl jau kādu laiciņu atpakaļ tika nobraukta. Kucīte tika regulāri laista nepieskatīta skraidīt pa Siguldu,” vēsta ieraksts patversmes Labās mājas Facebook grupā.

”Kucītes saimnieks jau ir izteicis pretenzijas par sunītes paņemšanu. Taču vakar atvestie kucēni uz patversmi tika nogādāti, kad mazie tika atrasti, izmesti grāvī, tātad kāds ”labvēlis” bija jau papūlējies… Kucīte šodien tika noķerta veikala R.D.A. teritorijā, nekādas īpašumtiesības neesam pārkāpuši,” raksta patversmes darbinieki.

Patversme vērsīsies ar iesniegumu policijā par dzīvnieku nepieskatīšanu, un turpmākais būs Siguldas policijas kompetencē.

”Vēlreiz liels paldies visiem atbalstītājiem, līdzjutējiem, ziedotājiem, gan tiem, kuri izmantoja bankas iespējas, gan tiem, kuri personīgi ieradās patversmē, palīgiem, visiem, visiem, visiem! Paldies!!!” raksta Labās mājas pārstāvji.

Skaties foto!

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Igo
    +1

    Igo

    Nolaidīgo saimnieku eļļā izvārīt

    10.07.2015 23:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas