Laika zīmju vērotājs janvārī prognozē mērenu salu un maz sniega

0 komentāri

Laika zīmju vērotājs no Viļakas Vilis Bukšs prognozē, ka janvārī kopumā gaidāms mērens sals un sniega būšot maz.

Vērojot laika zīmes dienās, kas vēsta par laika apstākļiem janvārī, viņš prognozē, ka janvārī sals būs neliels vai mērens un gaidāms daudz nokrišņu. Sala pastiprināšanās varētu būt mēneša sākumā un beigās, kad termometra stabiņš austrumos varētu noslīdēt līdz mīnus 20, mīnus 25 grādu atzīmei.
Lai arī nokrišņu būs daudz, dziļu sniegu laika zīmes nesola, jo gaidāmi atkušņi un smidzinošs lietus, kas sniega segu samazinās.

Kopumā janvārī gaisa temperatūra varētu būt tuvu normai, jūras piekrastē varētu būt siltāks, nekā ierasts janvārī, vienlaikus gan arī vēji būs brāzmaināki.

Janvārī iespējams noteikt laika apstākļus turpmāk. Piemēram, ja janvāris ir puteņains un ar dziļu sniegu, vasara būs slapja, bet, ja janvārī aug zāle, tā slikti augs vasarā. Savukārt, ja janvārī uz kokiem bieži novērojama sarma, būšot auglīga vasara.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā