Laika vērotājs aprīli sola mēreni siltu ar vasarīgāku temperatūru mēneša izskaņā

0 komentāri
Laika vērotājs aprīli sola mēreni siltu ar vasarīgāku temperatūru mēneša izskaņā
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Laika vērotājs no Viļakas Vilis Bukšs prognozē, ka aprīlis šogad būs mēreni silts, bet augstāka temperatūra gaidāma mēneša beigās. Daloties ar novērojumiem dabā, Bukšs savā blogā raksta, ka aprīlis varētu būt mērens un pārsvarā sauss. Pēc Lieldienām saulainās dienas mīšoties ar mākoņainām, vietām gaidāmi īslaicīgi nokrišņi gan lietus, gan arī sniega veidā.

Mēneša vidū laiks varētu kļūt nedaudz aukstāks, līdz 23. aprīlim skaidrās naktīs gaidāmas salnas. Mēneša beigās gaisa temperatūra paaugstināšoties gan līdz plus 15, vēlāk arī līdz plus 20 grādiem. Mēneša beigās arī sagaidāms, ka vairāk spīdēs saule, nokrišņi būs nelieli, kā arī ir sagaidāms pirmais pērkona negaiss.

Bukšs norāda, ka aprīlī ir vairākas nozīmīgās dienas, kad iespējams prognozēt turpmākos laika apstākļus. Piemēram, 1. aprīlis ir atbildīgs par laika apstākļiem 1. oktobrī – kāds būšot 1. aprīlis, tāds arī 1. oktobris. Savukārt, ja uz 4. aprīli skudru pūžņi ir brīvi no sniega, būšot silta vasara. Ja silta ir 7. aprīļa nakts, pavasaris būšot tāds pats, bet, ja 7. aprīlī saule spoži spīd, gaidāma vētraina vasara.

Laika ziņas

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā