Laikus nenovāktas stikla šķembas pamatīgi bojā velosipēdu riepas

0 komentāri

Brauktuves malā un uz ietves sakrājies pamatīgs stikla un saplēstu stikla pudeļu klāsts, portālam Skaties.lv ziņo kāda lasītāja, kuras velosipēdam šie stikli caurdūruši riepu. Rīgas domē sola nekavējoties stikla lauskas satīrīt.

Šāda aina vērojama, “minoties” virzienā no centra uz Pļavniekiem – Augusta Deglava ielas brauktuves kreisajā pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pirms pāris dienām ar velosipēdu no centra devos uz Pļavniekiem. Nespēju slēpt sašutumu par ”viesmīlību” taipus Deglava tiltam. Tā vietā, lai izbaudītu pavasari un mikrorajona savdabību, izaicinājums manām manevrēšanas spējām bija stikliem noklātā ietve. Izskatās, ka pudeļu stikli, stikli no agrāk notikušām autoavārijām un citas drazas – tas viss mēnešiem nav redzējis sētnieka slotu,” raksta lasītāja Evita. ”Izskatās, ka stikla lauskas ceļa kreisajā pusē krājušās jau vairākus mēnešus vai vismaz nedēļas,” pauž lasītāja.

”Nedaudz safotografēju, bet bildēs neizskatās tik iespaidīgi, kā ir patiesībā,” stāsta Evita. Skaties foto:

Tikmēr Rīgas domes Satiksmes departamentā portālam Skaties.lv atzina, ka šī tik tiešām ir pašvaldības atbildības zona un solīja ”nekavējoties” satīrīt stikla lauskas. ”Ielu uzturētājiem ir grafiks, un viņi veic ielu tīrīšanu pēc grafika. Tas nav katru dienu,” portālam Skaties.lv stāstīja Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Iedzīvotāji aicināti par novērotām nekārtībām ziņot, zvanot pa tālruņa numuru: 80003600.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas