Lai tevi tas neizbrīna! Turpmākajās divās nedēļās Latvijā koncentrēsies lielāks karavīru skaits

0 komentāri

Turpmākajās divās nedēļās Latvijā koncentrēsies lielāks militārpersonu skaits, jo Ādažos notiks mācības Sudraba bulta 2015. Šodien sākas štāba mācības, pēc tam gaidāma aktīvāka darbība.

Kopumā mācībās piedalīsies vairāk nekā 2100 karavīru. Aptuveni puse no viņiem pārstāv militāros spēkus no citām valstīm – ASV, Dānijas, Kanādas, Lielbritānijas un Vācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mācības tiek rīkotas, lai pilnveidotu gan NATO valstu bruņoto spēku sadarbību, gan arī sadarbību ar valsts un pašvaldības institūcijām operāciju laikā.

Daļa no karavīriem, kas ieradās uz mācībām, šeit uzturēsies ilgāk. Līdz oktobra beigām kopā ar Latvijas bruņotajiem spēkiem trenēsies kopumā vairāk nekā 200 Dānijas un Vācijas karavīri. Vēl Latvijā uzturas vairāk nekā 200 ASV karavīru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas