Lai samaksātu par apkuri, 33% Latvijas iedzīvotāju savelk jostu

0 komentāri

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs jeb 33% apkures rēķinus var apmaksāt, tikai ietaupot uz citiem izdevumiem, liecina pētījumu aģentūras TNS apkopotie dati.

Turklāt vēl 9% iedzīvotāju pauž, ka ar apkures rēķiniem ”netiek galā” un nevar tos apmaksāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

42% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šobrīd bez grūtībām spēj apmaksāt savas mājsaimniecības rēķinus par apkuri. Vēl 12% atzinuši, ka to spēj “daļēji”.

4% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņojām, – šajā apkures sezonā būtiski, par 25%, kāpusi malkas cena. Viens no iemesliem – Krievijas sankcijas. Lai arī malka ir vislētākais kurināmais, šāds cenas kāpums sāpīgi sit pa kabatu mazāk turīgiem iedzīvotājiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas