Lai nokļūtu skolā, pirmklasniecei jāmēro 11 kilometri ar kājām

0 komentāri

Sandis Veide kopā ar dzīvesbiedri un diviem bērniem jau pus otru gadu dzīvo dzimtas īpašumā Dūmelē, Dundagas pusē. Pārceļoties no lielpilsētas bija plānots iekārtot saimniecību un audzināt savas atvases laukos. Lauku idilles iecere palēnām īstenojās, tomēr ģimeni pārsteigusi situācija, kas aizsākās līdz ar meitas Amandas skolas gaitu uzsākšanu.

”Bērns šad tad netiek uz skolu, tad, kad es nevaru aizvest. Un ir bijis, kad es nevaru, tad bērns nedēļu nav skolā, un pagasts pat neinteresējās,” stāsta pirmklasnieces tētis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimene dzīvo pašā Kolkas raga viducī, no skolas Dundegā šķir 25 kilometri, kad ģimenes galva pieteicis bērnu skolā, par problēmām ar transportu Dundegas pašvaldībā neko neesot teikuši.

Mācību gadam sākoties, ģimene nostādīta fakta priekšā – bērns jānogādā līdz 11 kilometrus attālajai Vīdāles pieturai, kur viņu savāks autobuss.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas